Skip links

Vyriški paltai: kokį pravartu turėti savo spintoje?

Vis sparčiau vėstantys orai primena, kad ateina žiema, o kad žiema būtų šiltesnė ir lengvesnė, padeda šiltas ir kokybiškas paltas. Jei moterų paltai kiekvieno sezono metu varijuoja, tai vyriški paltai jau daugelį metų nekinta: čia vyrauja klasikiniai kirpimai, neutralios spalvos ir kokybiški audiniai. Taigi, vyras pasirinkęs tokį paltą, stilingas bus ne tik šią, bet ir dar daugybę ateinančių šaltųjų sezonų. Vyriški paltai internetu – geras pasirinkimas, nes čia pasirinkimas gerokai platesnis, be to taip galima sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Vienos arba dviejų eilučių vyriški paltai

Tiek vienos, tiek dviejų sagų eilių vyriški paltai jau seniai tapo klasika, kurią kiekvieno sezono metu vyrams pasiūlo visi garsiausi prekės ženklai.

Tokie paltai varijuoja ilgiu: nuo vidutinio ilgio iki šlaunų vidurio, iki ilgų siekiančių kelius, spalvos vyriškame garderobe daugiau mažiau išlieka tos pačios – juodi, rudi, pilki ir mėlyni atspalviai, dažniausiai pats šviesiausias vyriško palto pasirinkimas – šviesiai rudos, vadinamos camel, spalvos. Taip pat paltai skiriasi atvartų pločiu ir forma, šoninių kišenių forma ir dizainu ir, žinoma, tuo, ar palte yra papildoma kišenė ant krūtinės. Kam skirta tokia kišenė? Ji yra atskiras dizaino elementas, ypač, jei į ją vyras įsideda įdomaus dizaino nosinaitę, vadinamą fantazija, arba pirštines, palikdamas jas kyšoti lauke.

Pastaraisiais metais pastebima karinių motyvų tendencija, kalbant apie dviejų eilučių vyriškus paltus, todėl vyrams garsūs gamintojai siūlo tamsiai žalios, samaninės spalvos paltus su įmantraus dizaino metalinėmis sagomis ir kampuotais atvartais.

Gaila, kad Lietuvoje klasikinių vyriškų paltų pasirinkimas nėra toks platus, ypač, kokybiškų ir pasaulyje pripažintų prekės ženklų, tačiau galima džiaugtis, kad šiandien vyriški paltai internetu – ne prabanga, o kasdienybė.

Svarbiausia vyriško palto taisyklė

Renkantis paltą, vyras privalo žinoti pagrindinę taisyklę – jei paltas dėvimas ant švarko, jis turi būti už švarką ilgesnis, t. y., jokiu būdu švarkas negali kyšoti iš po palto. Todėl vyrams, kasdien dėvintiems kostiumus, reikia rinktis aukščiau minėtus paltus.

Tačiau ne visi vyrai kasdien dėvi kostiumus, todėl jie drąsiai gali rinktis trumpesnius, ne mažiau madingus trumpus dviejų eilių paltus. Jie, iš esmės, nesiskiria nuo įprastų vidutinio ilgio arba ilgų dviejų eilių paltų, tik yra trumpesni. Toks paltas dažniausiai turi platesnius atvartus, yra mažiau formalus ir tinkantis kasdienai.

Atsižvelgdami į vyrų poreikius, gamintojai vis dažniau siūlo ir aukso viduriuką – prailgintą trumpą dviejų sagų eilių paltą, kuris yra ne toks formalus, bet tinka dėvėti su kostiumu, nes iš po palto neišlenda švarkas.

Taigi, jei atėjo laikas atnaujinti paltą arba supratote, kad jau laikas jį įsigyti, rinkitės kokybišką ir ilgaamžį paltą, su kuriuo stilingas būsite ne vieną sezoną, o žiemas iškęsti bus lengviau ir šilčiau. O sutaupyti padedame mes, isparduotuve24.lt, kur vyriški paltai internetu – greitai ir gera kaina.