Skip links

Vyriški džemperiai – vyrų spintų karaliai?

Juokaujame, kad moterims apsipirkimas kaip terapija, o vyrams – to iš viso nereikia. Tačiau tai netiesa, naujausi tyrimai rodo, kad lietuvių vyrų ir moterų apsipirkimo įpročiai vis labiau panašėja, todėl juokus apie vyrų kančias apsipirkinėjant reikia pamiršti, o geriau pasidžiaugti, kad lietuviai vyrai vis daugiau dėmesio skiria savo aprangai ir stiliui, kurio viršūnėje karaliauja džemperiai.

Kodėl vyrai perka internetu?

Vyrai mėgsta apsipirkinėti greitai, tačiau suradę patinkantį variantą, jie ilgiau nei moterys svarsto, ar tai geriausias variantas, o dažnai mėgsta paieškoti ir geresnių pasiūlymų. Tačiau nusipirkę žymiai rečiau svarsto, ar nepadarė klaidos ir ar tikrai to drabužio reikėjo.

Greitis, lengvesnis prekių palyginimas ir galimybė apsipirkinėti bet kuriuo metu iš bet kurios vietos – svarbiausi kriterijai, kodėl vyrai pirmenybę teikia apsipirkinėjimui internetinėse parduotuvėse. Ypač dažni pirkiniai – vyriški džemperiai internetu.

Vyriški džemperiai internetu: kodėl?

Džemperiai – vieni iš populiariausių drabužių vyrams, o jų įvairovė gali nustebinti. Įvairių medžiagų, tekstūrų, spalvų, formų džemperiai kaskart atrodo vis kitaip, o priderinti juos nesudėtinga, džemperiai tinka beveik prie bet kokios aprangos ir bet kokio stiliaus, jie patogūs ir lengvai prižiūrimi – tai priežastys, kodėl vyrai juos taip mėgsta.

Džemperių istorija prasidėjo prieš maždaug trisdešimt metų Amerikoje, kai juos pradėjo koledžuose dėvėti vaikai ir paaugliai kaip uniformą, vėliau juos perėmė gatvės kultūra ir įvairių stilių atstovai. Šiandien džemperiai gali būti tiek sportinio tipo, tiek klasikiniai, todėl iš populiarumo viršūnės jie nesitraukia ir, tikriausiai, ilgai nepasitrauks.

Svarstant, kokį džemperį įsigyti, verta apsvarstyti prioritetus: norite kokybiško ir ilgaamžio rūbo, su kuriuo atrodysite pasipuošęs, ar domina vienadienis drabužis, su kuriuo nenustebinsite nieko aplinkui. Pasirinkus pirmąjį variantą, žvalgytis rekomenduojame po firminių drabužių parduotuvių lentynas ir internetinius katalogus, nes nors kartą išbandę pasaulyje pripažintų prekės ženklų produkciją, nenorėsite sugrįžti atgal.

Taigi, jei ieškote drabužio, kuris tiks ir laisvalaikiui, ir į darbą, kuris visada bus madingas ir kurį galėsite rinktis iš plačios įvairovės, rinkitės džemperį, geriausia pasaulyje pripažintų prekės ženklų, nes jie garantuoja kokybę. O sutaupyti padedame mes, isparduotuve24.lt, kur vyriški džemperiai internetu – greitai ir gera kaina.