Skip links

Tommy Hilfiger

Prekės ženklas Tommy Hilfiger sukurtas 1985 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau dabar Tommy Hilfiger produkcijos galima įsigyti daugiau nei 1600 parduotuvių, 115 pasaulio šalių.

Tommy Hilfiger yra visame pasaulyje žinoma, atpažįstama ir lyderiaujanti prabangos prekių, vyriškų, moteriškų ir vaikiškų drabužių, sportinės aprangos, džinsų, taip pat aksesuarų, avalynės, kvepalų ir interjero detalių gamintoja.
Tommy Hilfiger stiprybė – tai amerikietiška dvasia, prekės ženklas ypač vertinamas dėl nuo pat įkūrimo išlaikomą klasikinį ir nesenstantį Tommy Hilfiger drabužių stilių. Kompanijos dizaineriai dirba siekdami sujungti įkvepiantį amerikietišką stilių ir unikalias detales, norėdami suteikti gaminiams gerai vertinamą klasikinę, tačiau tuo pačiu šiuolaikišką išvaizdą.

Prekės ženklo sėkmė buvo garantuota nuo pat pirmosios kolekcijos 1985 metais, nes Thomas Jacob Hilfiger jau turėjo patirties mados versle, o debiutinė kolekcija, skirta vyrams, į mados pasaulį įžengė su aukšto lygio rinkodaros kampanija, kurios elementas – didelis reklaminis stendas iš karto užėmė didelę erdvę Time Square.

Tommy Hilfiger marketingo skyrius nuo 1990 metų aktyviai bendradarbiauja su populiariosios muzikos pramone, jie remia įvairias pradedančias muzikos grupes, o muzikantai koncertų metu dėvėdami Tommy Hilfiger rūbus daro nepaprastą reklamą prekės ženklui. Taip pat bendradarbiaujama ir su pasaulyje gerai žinomais muzikantais, pavyzdžiui, kai Snoop Dogg 1990 metais koncerto metu Niujorke pasirodė su Tommy Hilfiger marškinėliais, jie visose miesto prekybos vietose buvo išpirkti rytojaus dieną.

Išparduotuvėje galite rasti vyriškų Tommy Hilfiger drabužių nuo S iki 4XL ir moteriškų – nuo XS iki XXL dydžių.

www.isparduotuve24.lt – prekės ženklo Tommy Hilfiger drabužiai vyrams ir moterims internetu – puiki galimybė atnaujinti stilių ir įsigyti drabužius internetu pigiau, taip pat galite apsilankyti parduotuvėje Vilniuje.