Skip links

State of Art

Prekės ženklo State of Art kūrimasis prasidėjo 1936 metais, kai Albertas Vestermanas su seserimi atidarė mezgimo studiją, ten, kur šiandien yra pagrindinis State of Art biuras. Mezgimo studijoje daug metų buvo mezgami tik kūdikių drabužiai ir tik 1980 metais buvo pradėti gaminti viršutiniai State of Art drabužiai, kurių pagrindą sudarė megztiniai paaugliams ir suaugusiems. Tokius pokyčius nulėmė didelė konkurencija ir mažėjantis gimstamumas. Tačiau tik nuo 1986 metų šie drabužiai buvo pradėti ženklinti State of Art pavadinimu, o iki to laiko drabužiai buvo pardavinėjami kitose visame pasaulyje žinomose prekybos vietose.

Prekės ženklas State of Art per visą gyvavimo istoriją turėjo net keletą įvairių pavadinimo ir logotipo variacijų, kol, galiausiai, surado savo. Visi šie savęs ieškojimai ir skirtingi stiliai atskleidžia skirtingų laikmečių dvasią ir kompanijos patirtį.
Kiekvienais metais State of Art išleidžia aštuonias drabužių vyrams kolekcijas, skirtas aktyviam gyvenimo būdui. State of Art vyriškuose drabužiuose atsispindi prekės ženklo filosofija – aistra stilingiems, moderniems klasikiniams drabužiams ir klasikiniam automobilių sportui, todėl visi State of Art drabužiai vyrams – sportiški, šiuolaikiški ir patogūs.

Šiandien State of Art turi 32 firmines parduotuves visame pasaulyje ir daugybę kitų pardavimo vietų kitose parduotuvėse. Tai viso pasaulio vyrų ypač mėgstamas prekės ženklas. Išparduotuvėje galite rasti vyriškų State of Art drabužių nuo S iki 4XL.

www.isparduotuve24.lt – prekės ženklo State of Art drabužiai vyrams internetu – puiki galimybė atnaujinti stilių ir įsigyti drabužius internetu pigiau, taip pat galite apsilankyti parduotuvėje Vilniuje.