Skip links

Diesel

Prekės ženklas Diesel sukurtas Italijoje 1978 metais ir nuo tada yra vienas iš mados rinkos lyderių. Kuriant prekės ženklo pavadinimą, buvo specialiai pasirinktas pavadinimas, kuris yra paprastas, lengvai įsimenamas ir visomis kalbomis tariamas vienodai – būtent toks ir yra pavadinimas Diesel.

Diesel filosofija pagrįsta ne mados, bet naujos kultūros kūrimu, jaunatviško ir stilingo gyvenimo būdo formavimu. Todėl Diesel drabužiai – tai prabangūs laisvalaikio drabužiai vyrams ir moterims, pasižymintys ypač aukštais kokybės reikalavimais.
Kiekviena šio mados giganto kolekcija ir reklaminė kampanija yra apgalvota iki mažiausių smulkmenų, o visus kūrybinius procesus sieja nepaprastas komandinis darbas. Būtent reklaminė kampanija – tai, kas ne mažiau svarbu versle, todėl pirmoji reklaminė Diesel kampanija „For Successful Living“ tikrai atvėrė visus kelius sėkmei mados rinkoje. Visos Diesel reklaminės kampanijos pasižymi ironija, provokacija, inteligencija ir seksualumu – būtent tuo, kas labiausiai traukia akis ir atkreipia dėmesį.

Diesel rūbų, avalynės ir aksesuarų gamyboje vyrauja trikotažas, oda ir, žinoma, pagrindinė medžiaga – džinsas. Kiekvienoje kolekcijoje gerbėjai gali rasti bent 40 skirtingų modelių Diesel džinsų su šimtais nuskalbimų, kirpimų ir kitų dizaino sprendimų. Būtent džinsų nuskalbimas yra esminis skiriamasis Diesel produktų bruožas.

Moteriškos Diesel suknelės ir marškinėliai yra asimetrinių formų, su laisvu viršumi ir aptempta apačia, viena siaura ir viena plačia petnešėle. Suknelės yra džemperio tipo arba ilgos su ilgu užtrauktuku nugaroje. Diesel džinsai moterims yra įvairių tipų, tačiau būdingiausi yra Getlegg – siaurėjantys džinsai, Myguy – vyriško tipo džinsai pažemintu klynu bei Gruppe – ypač siaurėjantys, tinkantys plonoms kojoms džinsai.

Vyrų kolekcijoje yra ypač daug švarkų, kurie yra trikotažiniai, skirti dėvėti tiek darbe, tiek laisvalaikiu, lengvai derinami ir labai patogūs. Populiarūs yra klasikinio tipo švarkai su kitokio audinio atvartais, odinės motociklininko tipo striukės. Diesel džinsai vyrams yra įvairių tipų, tačiau būdingiausi yra Thavar – ypač siaurėjantys džinsai plonoms kojoms, Larkee – tiesūs klasikinio kirpimo džinsai vidutiniu liemens ilgiu, Safado – tiesaus tipo džinsai, Krooley-N.E. – tai pats naujausias džinsų modelis – Jogg Jeans – džinsai iš treningų audinio, kurie atrodo kaip tikri džinsai.

Išparduotuvėje galite rasti vyriškų Diesel drabužių nuo S iki 4XL ir moteriškų – nuo XS iki XXL dydžių.

www.isparduotuve24.lt – prekės ženklo Diesel drabužiai vyrams ir moterims internetu – puiki galimybė atnaujinti stilių ir įsigyti drabužius internetu pigiau, taip pat galite apsilankyti parduotuvėje Vilniuje.