Skip links

Antony Morato

Prekės ženklas Antony Morato sukurtas Italijoje 2007 metais, tačiau išpopuliarėjo neįtikėtinu greičiu – jau 2011 metais Antony Morato rūbai buvo parduodami net 50 pasaulio šalių, apie 3000 vietų. Tai vienas iš sparčiausiai augančių vyriškos aprangos prekės ženklų pasaulyje per pastaruosius 20 metų. Tokią sėkmę nulėmė puikus kainos ir kokybės santykis ir ypač madingi Antony Morato drabužiai, avalynė ir aksesuarai.

Antony Morato savo veiklą pradėjo nuo avalynės, netrukus pradėjo gaminti odinius aksesuarus, akinius nuo saulės, apatinį trikotažą ir paplūdimio aprangą. Tačiau dabar gamina platų spektrą įvairių vyriškų drabužių, taip pat turi ir paauglių liniją.Kiekvieną sezoną Antony Morato sukuria naują drabužių, avalynės ir aksesuarų liniją, kuri skirstoma į skirtingas linijas, kurias sieja skirtingos temos ir skirtingi įkvėpimo šaltiniai. Pagrindinė linija yra kasdienė, vadinama Metropolio linija, kurioje vyrai gali rasti kelnes, marškinius, megztinius, avalynę, aksesuarus ir kitus produktus skirtus laisvalaikiui, kasdienei veiklai. Ši linija pasižymi patogumu, stiliumi ir lengvu derinimu. Dar viena linija yra sportinė, sukurta sportiškam vyrui ir skirta laisvalaikiui bei sportui. Ši linija pasižymi patogumu ir kokybiškumu. Galiausiai, dar viena linija – klasikinė, kurioje galima rasti elegantiškų klasikinių įliemenuotų kostiumų, švarkų, marškinių, klasikinių kelnių, siaurų kaklaraiščių ir panašiai. Taigi kiekvienas vyras, pasirinkęs Antony Morato, ras kuo pasipuošti ir bus stilingas.

Išparduotuvėje galite rasti vyriškų Antony Morato drabužių nuo S iki 4XL.

www.isparduotuve24.lt – prekės ženklo Antony Morato drabužiai vyrams internetu – puiki galimybė atnaujinti stilių ir įsigyti drabužius internetu pigiau, taip pat galite apsilankyti parduotuvėje Vilniuje.