Skip links

Moteriški paltai: kokį rinktis šį sezoną?

Kiekvienas šaltasis sezonas ateina su savo madomis ir stiliumi, todėl moterys artėjant jam, pradeda galvoti, ar dar ne laikas atnaujinti paltą ir kokį reikia rinktis, kad visu šimtu procentų koja kojon žengtų su sezono madomis, tačiau, jis tuo pačiu metu turi būti ir šiltas, ir kokybiškas, ir, žinoma, idealiai tiktų. Jei vyrams patariama turėti vieną klasikinį žieminį paltą, tai moterims papildomai dar rekomenduojama turėti ir kitą – įdomesnės formos, spalvos, dekoruotą neįprastomis detalėmis. Tokio palto paieškoms skirkite pakankamai laiko ir surasite sau tinkamiausią kokybišką bei ilgaamžį paltą. Šiandien moteriški paltai internetu – kasdienybė, todėl paieškas galite praplėsti, nebūtina apsiriboti tik įprastais prekybos centrais.

Kokiai spalvai teikti pirmenybę?

Visada galima rinktis klasiką – juodą, šviesiai rudą, vadinamos camel spalvos, tamsiai mėlyną paltą, tačiau šį sezoną vėl neprašausite pasirinkusi įvairių raudonų atspalvių paltą, taip pat madingi įvairūs metalic atspalviai, ypač sidabrinė. Norinčios įdomesnių sprendimų, gali rinktis vėl aukštumose esančius vilnonius languotus audinius, primenančius pledus.

Kokį ilgį rinktis?

Šią žiemą populiarumo viršūnėse karaliauja ilgi, beveik žemę siekiantys paltai, susagstomi tik iki klubų, besiplaikstančiais ilgais skvernais. Tačiau neprašausite pasirinkusi ir trumpintą paltą, vos dengiantį klubus arba visai trumpą.

Moteriškų paltų formos

Yra du keliai: rinktis klasikinį tiesų arba įliemenuotą žieminį paltą arba visus nustebinti neįprastomis formomis. Tokias formas sukurti padeda įvairūs sujuosimai ir dirželiai ties juosmeniu, kurie šiemet vėl madingi, arba oversized paltai. Tačiau sezono topas – išraiškingos rankovės, todėl tikrai verta įsigyti paltą su pūstomis, parauktomis arba kitaip dekoruotomis rankovėmis.

Kailis, kailis, kailis

Jei yra nors vienas elementas, kuris tinka visur ir dėl kurio svarstyti nereikia – tai kailis, nesvarbu, natūralus ar dirbtinis. Galima rinktis kailinius, tačiau jų nemėgstančios, tačiau norinčios būti stilingos, visada gali pasirinkti kailiu dekoruotus paltus: juo gali būti dekoruotos kišenės, apykaklė, juosmuo arba išraiškingos rankovės. Tačiau renkantis kailio vietą, svarbu įvertinti savo figūros tipą, nes, pavyzdžiui, kailiu dekoruotas juosmuo išplatina juosmenį ir vizualiai prideda keletą nereikalingų kilogramų, o kailiu dekoruotos rankovės gali sukurti plačių pečių įspūdį.

Taigi, dažnai žiemos nemėgstame dėl drabužių sluoksniavimo ir didelių bei šiltų viršutinių rūbų. Tačiau pasirinkite Jums puikiai tinkantį bei stilingą paltą ir pamatysite, kad žiema gali būti maloni ir šilta. Šiandien parduotuvės siūlo platų paltų pasirinkimą, tačiau ne visada pavyksta rasti sau tinkamiausią, todėl moteriški paltai internetu – Jūsų paslaugoms! Isparduotuve24.lt – visame pasaulyje pripažintų prekės ženklų moteriški paltai internetu – greitai ir gera kaina.