Skip links

GANT: niekada nemirsiantys sprendimai

Marškiniai – drabužis, kuris visada bus mados viršūnėje, kuris tinka bet kokiai progai, turi bene daugiausiai variacijų ir yra mylimas tiek vyrų, tiek moterų, tiek vaikų. Šiandien sunku įsivaizduoti marškinius be sagučių ant marškinių apykaklės, sagučių apykaklės gale, skirtų prilaikyti kaklaraištį, marškinių klostės nugaroje ir kilpos apykaklės gale, skirtos pakabinti marškinius. Tačiau kažkada tai buvo naujovės, kurias klientams pasiūlė prekės ženklas Gant.

Deimantinis raktas į sėkmę

Prekės ženklo Gant sėkmė prasidėjo, kai iš Ukrainos kilęs, bet Junginėse Amerikos Valstijose gyvenantis Bernardas Gantmacheris pradėjo siūti marškinius kitoms įmonėms. Žmonės labai pamėgo šiuos marškinius, todėl siuvėjas, norėdamas užtikrinti klientams, kad jie gauna aukščiausios kokybės produktus, pradėjo ant visų siūtų marškinių kabinti „deimantinę“ etiketę su G raide. Apie garsiąją G raidę garsas sklido itin greitai ir neilgai trukus visi kalbėjo apie „deimantinį“ G ženklą.

Tai buvo geriausias paskatinimas Bernardui Gantmacheriui įkurti įmonę. Tai jis su šeima: sagų ir kilpų specialiste žmona ir sūnumi, padarė 1949 metais. Neilgai trukus prekės ženklas Gant tapo vienu iš aprangos rinkos milžinų, dar ir šiandien neužleidžiančiu vietos kitiems mados ženklams.

Pradėjo nuo marškinių, tačiau vien jais neapsiriboja

Gant sėkmė prasidėjo nuo marškinių, tačiau šiandien prekės ženklas ir žymioji G raidė puošia ir kitus drabužius, avalynę bei aksesuarus, skirtus vyrams ir moterims. Dažnai svarstoma, kas pelnė tokią sėkmę šiam prekės ženklui visame pasaulyje, ypač Europoje, tačiau vieno atsakymo nėra. Niekas neabejoja, kad vieni iš sėkmės rodiklių yra amerikietiškas pragmatizmas ir europietiškas manieringumas bei jų derinys, taip pat itin aukšti reikalavimai kokybei.

Gant mados pasauliui davė tokius sprendimus kaip sagutes ant marškinių apykaklės, sagutes apykaklės gale, skirtas prilaikyti kaklaraištį, marškinių klostes nugaroje, dėl kurių marškiniai gražiau atrodo apsirengus, kilpos apykaklės gale, skirtos pakabinti drabužius. Įdomu, jei jų nebūtų sugalvojęs Bernardas Gantmacheris, ar dabar tokius visų drabužių gamintojų naudojamus elementus, būtų sugalvojęs kas nors kitas?

Taigi, Gant išparduotuvė internete – galimybė įsigyti stilingų, patogių ir kokybiškų visame pasaulyje pripažintų ir vertinamų drabužių, avalynės ir aksesuarų net nesusimąstant, kokią reikšmingą įtaką šis prekės ženklas padarė visiems drabužių gamintojams.